kuchnie
rok założenia 2000
 
 

AGD

Nie ma kuchni bez profesjonalnego sprzętu AGD. Dbamy o to, by nasze meble tworzyły zrównoważoną kompozycję z wyposażeniem pomieszczenia. Naszym Klientom dostarczamy sprzęt najwyższej jakości pochodzący wyłącznie od producentów, których jesteśmy pewni. Gwarantujemy fachowy montaż między innymi: piekarników, kuchni, zmywarek, okapów i lodówek. Produkty te znaleźć można w naszej ofercie. Klient dokonuje wyboru wyposażenia na etapie omawiania projektu. W podjęciu ostatecznej decyzji pomaga projektant, który zadba o dobranie wyposażenia do projektowanych mebli, odpowiedniego zarówno pod względem stylistyki, jak i parametrów technicznych.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producentów: AEG, Blanco, Bosch, De Dietrich, Falmec, Franke, Liebherr, Neto, Miele, Siemens, Smeg, Teka oraz wielu innych.

 

aeg                          bosch                  De-Dietrich                   falmec                   franke          

 

 liebherr                  neto                  miele                   siemens             smeg                     teka


 
img

 

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją kuchni na wymiar, ale w naszej ofercie znaleźć można również meble dla domu i dla biura a także garderoby i szafy. Nasze studio projektowe oraz salon meblowy znajdują się w Czechowicach-Dziedzicach. Zapraszamy!

img

 

Nasza projektantka Ewa Witek kieruje się pasją oraz wieloletnim doświadczeniem. Projekt idealny tworzy we współpracy z Klientem.

 

 

 

img

 

W dziale "Ze Świata Kuchni" znajdą Państwo zbiór praktycznych porad, z których skorzystać powinien każdy, kto przymierza się do zakupu kuchni. Jakie rozwiązania wybrać, by codzienne funkcjonowanie w kuchni było łatwe i przyjemne dla wszystkich domowników? Na to pytanie odpowiadamy w krótkim poradniku.

 

 

 

img

 

Dla miłośników kuchni o klasycznym pięknie przygotowaliśmy projekty w ciepłej stylistyce. Urok tego typu pomieszczeń na ogół zaklęty jest w drewnianych frontach i odcieniach brązu. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki "Kuchnie klasyczne", gdzie znajdą Państwo przykładowe projekty.

 

 

 

img

 

Stawiając na nowoczesność w kuchni, w łatwy sposób można wyrazić swój charakter. Jeśli lubisz konkretne rozwiązania i cenisz sobie stonowaną elegancję, prawdopodobnie zadowoli Cię kuchnia w minimalistycznym stylu, jeżeli z kolei nie brakuje Ci pewności siebie i wyobraźni może warto postawić na śmiały kolor? W zakładce "Kuchnie nowoczesne" prezentujemy przykładowe realizacje.