kuchnie
rok założenia 2000
 
 

Kontakt

Salon - Biuro Obsługi Klienta

Czechowice-Dziedzice
ul. Słowackiego 16

tel: 606-739-127
e-mail:
biuro@kuchniewenex.pl

Szanowni Państwo!

W poniższych godzinach realizujemy spotkania w salonie celem wycen, prezentacji projektów oraz konsultacji z architektem wnętrz. Przed przyjazdem prosimy o potwierdzenie wizyty.


WT-ŚR-CZW 10.00 – 17.00 

SOBOTA – NIECZYNNE

 

 


 

PRACOWNIA MEBLOWA

Jawiszowice ul. Łęcka 63

KONTO

ING Bank Śląski S.A.
66 1050 1256 1000 0022 2933 1505

 

 

 


 
Imie i Nazwisko
E-mail*
Telefon*
Jeśli posiadasz projekt kuchni prosimy o jego przesłanie
Dodaj zdjęcie/ilustracje
Jeśli chcesz opisz nam swoją kuchnię
 

* - pola wymagane

 
img

 

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją kuchni na wymiar, ale w naszej ofercie znaleźć można również meble dla domu i dla biura a także garderoby i szafy. Nasze studio projektowe oraz salon meblowy znajdują się w Czechowicach-Dziedzicach. Zapraszamy!

img

 

Nasza projektantka Ewa Witek kieruje się pasją oraz wieloletnim doświadczeniem. Projekt idealny tworzy we współpracy z Klientem.

 

 

 

img

 

W dziale "Ze Świata Kuchni" znajdą Państwo zbiór praktycznych porad, z których skorzystać powinien każdy, kto przymierza się do zakupu kuchni. Jakie rozwiązania wybrać, by codzienne funkcjonowanie w kuchni było łatwe i przyjemne dla wszystkich domowników? Na to pytanie odpowiadamy w krótkim poradniku.

 

 

 

img

 

Dla miłośników kuchni o klasycznym pięknie przygotowaliśmy projekty w ciepłej stylistyce. Urok tego typu pomieszczeń na ogół zaklęty jest w drewnianych frontach i odcieniach brązu. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki "Kuchnie klasyczne", gdzie znajdą Państwo przykładowe projekty.

 

 

 

img

 

Stawiając na nowoczesność w kuchni, w łatwy sposób można wyrazić swój charakter. Jeśli lubisz konkretne rozwiązania i cenisz sobie stonowaną elegancję, prawdopodobnie zadowoli Cię kuchnia w minimalistycznym stylu, jeżeli z kolei nie brakuje Ci pewności siebie i wyobraźni może warto postawić na śmiały kolor? W zakładce "Kuchnie nowoczesne" prezentujemy przykładowe realizacje.