kuchnie
rok założenia 2000
 
 

O Firmie

Jesteśmy producentem mebli na na indywidualne zamówienie. Świadczymy usługi kompleksowo – od pomiaru, poprzez projekt, doradztwo, aż po produkcję i montaż mebli na wymiar. Nasze wyroby cechuje indywidualny design, wysoka jakość materiałów, ergonomia oraz funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym, żyje się wygodniej. Nasi pracownicy reprezentują wiedzę i doświadczenie, a także kreatywność i elastyczne wyobrażenie na temat tego, czym kuchnia jest, a czym może się stać.

Meblarskie marzenia spełniamy już od 2000 roku. Działamy na terenie całego kraju.
Projektujemy i produkujemy meble na wymiar dla mieszkań, domów i biur. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia, zapewniając jednocześnie możliwie najkrótszy czas realizacji.


 
img

 

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją kuchni na wymiar, ale w naszej ofercie znaleźć można również meble dla domu i dla biura a także garderoby i szafy. Nasze studio projektowe oraz salon meblowy znajdują się w Czechowicach-Dziedzicach. Zapraszamy!

img

 

Nasza projektantka Ewa Witek kieruje się pasją oraz wieloletnim doświadczeniem. Projekt idealny tworzy we współpracy z Klientem.

 

 

 

img

 

W dziale "Ze Świata Kuchni" znajdą Państwo zbiór praktycznych porad, z których skorzystać powinien każdy, kto przymierza się do zakupu kuchni. Jakie rozwiązania wybrać, by codzienne funkcjonowanie w kuchni było łatwe i przyjemne dla wszystkich domowników? Na to pytanie odpowiadamy w krótkim poradniku.

 

 

 

img

 

Dla miłośników kuchni o klasycznym pięknie przygotowaliśmy projekty w ciepłej stylistyce. Urok tego typu pomieszczeń na ogół zaklęty jest w drewnianych frontach i odcieniach brązu. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki "Kuchnie klasyczne", gdzie znajdą Państwo przykładowe projekty.

 

 

 

img

 

Stawiając na nowoczesność w kuchni, w łatwy sposób można wyrazić swój charakter. Jeśli lubisz konkretne rozwiązania i cenisz sobie stonowaną elegancję, prawdopodobnie zadowoli Cię kuchnia w minimalistycznym stylu, jeżeli z kolei nie brakuje Ci pewności siebie i wyobraźni może warto postawić na śmiały kolor? W zakładce "Kuchnie nowoczesne" prezentujemy przykładowe realizacje.