kuchnie
rok założenia 2000
 
 

Zamów kuchnię

Dysponując kilkunastoletnim doświadczeniem, zapewniamy sprawne przeprowadzenie inwestycji na każdym jej etapie. W celu zamówienia pomiaru prosimy o kontakt z naszym biurem lub bezpośrednio z projektantami.

UMÓW SIĘ Z PROJEKTANTEM ! +48 606 739 127

Jak realizujemy zlecenia:

Projekt
Przygotowanie projektu zaczyna się od poznania wizji Klienta i dopracowania jej przez projektanta. Następnie dokonujemy dokładnych pomiarów w miejscu realizacji: mieszkaniu, domu lub biurze, w którym ma powstać kuchnia Wenex. Za kolejny etap prac odpowiada projektant, który przystępuje do opracowania komputerowej wizualizacji kuchni. Wraz z naszym pracownikiem, Klient określa parametry swojej przyszłej kuchni – wybiera kolory, wzornictwo, rodzaje materiałów, akcesoria oraz sprzęt AGD, dokonuje wyboru blatu, frontów, uchwytów oraz innych rozwiązań zapewniających komfort i ergonomię użytkowania mebli. Na podstawie indywidualnych preferencji Klienta, sporządzona zostaje ostateczna wersja projektu.

Umowa i dokumentacja
Kiedy wizualizacja jest już gotowa zapraszamy Klienta na spotkanie, w czasie którego przedstawiamy i omawiamy projekt.  W przypadku odległego miejsca realizacji inwestycji istnieje mozliwość prezentacji w domu klienta.
Po zatwierdzeniu projektu zostaje sporządzona umowa zawierająca specyfikację inwestycji i szczegółowo określająca co, kiedy i jak zostanie wykonane. Do umowy dołączamy projekt graficzny mebli oraz ich dokumentację techniczną zlecenia zawierającą wymiary i umiejscowienie poszczególnych elementów mebli oraz wymagane instalacje takie jak elektryczna, wod-kan, gazowa.

Produkcja mebli
Kiedy projekt jest już zatwierdzony, a umowa podpisana, nasz zespół przystępuje do pracy. Wszystkie meble Wenex powstają w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Jawiszowicach.

Montaż u klienta
Ostatnim etapem prac jest montaż kuchni w domu Klienta. Dostawa skompletowanego wyposażenia i sprzętu AGD następuje zgodnie z terminem zapisanym w umowie.

Podobają Ci się nasze realizacje, ale mieszkasz daleko od naszej siedziby? Nic nie stoi na przeszkodzie żeby skorzystać z naszych usług! W przypadku Klientów, którzy mieszkają daleko od Czechowic-Dziedzic dojeżdżamy na pomiary oraz w celu prezentacji i omówienia projektu.


 
img

 

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją kuchni na wymiar, ale w naszej ofercie znaleźć można również meble dla domu i dla biura a także garderoby i szafy. Nasze studio projektowe oraz salon meblowy znajdują się w Czechowicach-Dziedzicach. Zapraszamy!

img

 

Nasza projektantka Ewa Witek kieruje się pasją oraz wieloletnim doświadczeniem. Projekt idealny tworzy we współpracy z Klientem.

 

 

 

img

 

W dziale "Ze Świata Kuchni" znajdą Państwo zbiór praktycznych porad, z których skorzystać powinien każdy, kto przymierza się do zakupu kuchni. Jakie rozwiązania wybrać, by codzienne funkcjonowanie w kuchni było łatwe i przyjemne dla wszystkich domowników? Na to pytanie odpowiadamy w krótkim poradniku.

 

 

 

img

 

Dla miłośników kuchni o klasycznym pięknie przygotowaliśmy projekty w ciepłej stylistyce. Urok tego typu pomieszczeń na ogół zaklęty jest w drewnianych frontach i odcieniach brązu. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki "Kuchnie klasyczne", gdzie znajdą Państwo przykładowe projekty.

 

 

 

img

 

Stawiając na nowoczesność w kuchni, w łatwy sposób można wyrazić swój charakter. Jeśli lubisz konkretne rozwiązania i cenisz sobie stonowaną elegancję, prawdopodobnie zadowoli Cię kuchnia w minimalistycznym stylu, jeżeli z kolei nie brakuje Ci pewności siebie i wyobraźni może warto postawić na śmiały kolor? W zakładce "Kuchnie nowoczesne" prezentujemy przykładowe realizacje.